top of page
Třída sebeobrany ve studiu

Vítejte ve studiu pouze pro ženy

Ve FIGURE STUDIU se již 19 let specializujeme na tvarování a formování postavy, poskytujeme komplexní péči o tělo a nabízíme inovativní přístupy k dosažení vašich fitness a wellness cílů. Od rekondice a rehabilitace až po nejnovější technologie v lymfatické masáži a spalování tuků, naše studio je synonymem pro profesionální péči a moderní fitness technologie.

Náš příběh

Začátky v rekondici a rehabilitaci

V roce 2008 jsme přešli od rekondičních stolů k špičkovým metodám tvarování těla.

 

Lymfatický systém a spalování tuků

Specializujeme se na techniky zaměřující se na podporu správné funkce lymfatického systému, spalování tuků, redukce celulitidy a posilování s použitím zařízení jako Easytone2 a vibrační plošiny.

Průkopníci ve wellness 

Jako první studio v Praze jsme v roce 2005 představili Vacu Shape a v roce 2008 jsme kompletně vybavli studio stroji pro progresivní cvičení.

Easytone2 - Vaše nová posilovna

Easytone2 poskytuje intenzivní a efektivní cvičení zaměřené na ženské problematické partie,

s trváním jen 36 minut. Toto cvičení kombinuje výhody posilovny s pohodlím a časovou nenáročností, což vám umožní dosáhnout výsledků rychleji a efektivněji.

Soukromí a diskrétnost

Jsme hrdí na to, že máme klientky, které se k nám vrací rok co rok, včetně známých osobností, které

u nás nachází klid a soukromí.

Diskrétnost a vaše soukromí je pro nás prioritou. Jsme seriózní firma, která nikdy nezneužívá jména našich klientek pro reklamní účely bez jejich výslovného svolení.

Vaše spokojenost, naše profesionalita a odbornost jsou pro nás nejlepší reklamou. Věříme, že právě to zaručuje úspěch našeho studia.

Přijďte a zažijte účinky našich služeb na vlasttní kůži.  Objevte, jak vám můžeme pomoci dosáhnout vašich wellness cílů a cítit se lépe než kdykoliv předtím.

Naše studio

bottom of page